Nasze usługiDoradztwo biznesowe

https://nklegalpartners.pl/wp-content/uploads/2022/09/doradztwo_img_-3.jpg

Szkolenia dedykowane

Jednym z najlepszych form inwestycji jest własny rozwój. W firmie najważniejszym zasobem są ludzie, którzy opatrzeni a aktualną wiedzę oraz kompetencje są bardziej efektywni i stanowią kluczowe wzmocnienie przewag konkurencyjnych. Świadome tego rozwoju przedsiębiorstwa korzystają z naszego wsparcia w zakresie realizacji dedykowanych programów szkoleniowych dla zespołów kadrowych i księgowych we własnych firmach, a także managerów potrzebujących aktualnej wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i podatkowych.
Świadome tego rozwoju przedsiębiorstwa korzystają z naszego wsparcia w zakresie realizacji dedykowanych programów szkoleniowych dla zespołów kadrowych i księgowych we własnych firmach, a także managerów potrzebujących aktualnej wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i podatkowych.
Wspieramy także działy HR dużych firm w szkoleniach obowiązkowych dla pracowników z obszarów prawa pracy, odpowiedzialności, ochrony danych osobowych, sygnalistów, przepisów AML i wielu innych.
Swoją ofertę oraz narzędzia każdorazowo dopasujemy do aktualnych potrzeb naszych klientów.
Zapraszamy do omówienia Państwa potrzeb.