Nasze usługiBranża budowlana

Doradztwo podatkoweBieżące obsługa podatkowa

Jesteśmy przekonani, że wypracowywanie dedykowanych i optymalnych rozwiązań organizacyjno-prawnych, każdorazowo zapewnia odpowiednie zabezpieczenie podatkowe firmy.

Dzięki doświadczonej kadrze składającej się ze specjalistów z wielu dziedzin prawa oraz wypracowanym schematom współpracy, dopasowanym do specyfiki organizacyjnej danego Klienta jesteśmy w stanie świadczyć usługi doradztwa podatkowego zgodne z potrzebami Klientów, z uwzględnieniem wszystkich aspektów działalności, celów biznesowych, a także możliwości organizacyjnych i finansowych.

https://nklegalpartners.pl/wp-content/uploads/2022/09/doradztwo_img_-2.jpg
https://nklegalpartners.pl/wp-content/uploads/2022/09/doradztwo_img_1.jpg
Naszym wyróżnikiem jest uwzględnienie w bieżącej pracy na rzecz Klientów szerokiej perspektywy biznesowej uzupełniających się wiedzą ekspertów – doradców podatkowych, prawników, analityków i doradców biznesowych, a także finansowych. Pozwala nam to świadczyć usługi efektywniej czasowo oraz z korzyścią finansową dla klienta. Dzięki temu do naszych klientów docierają najlepsze możliwe usługi idealnie skrojone do potrzeb przedsiębiorcy, w zakresie:
bieżącego doradztwa podatkowego na najwyższym poziomie.
sporządzania pisemnych opinii i memorandów podatkowych,
analiz podatkowych form prowadzonych działalności
przygotowywanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego oraz kompleksowe wsparcie Klienta szczególnie w zakresie cen transferowych, dokumentacji cen transferowych, zakresie vat, podatki pośrednie, schematów podatkowych i wielu innych,
przygotowywanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego i rozwiązywanie problemów podatkowych,
usługi prowadzenia dedykowanych szkoleń dla Klientów.