Publikacje12 czerwca 2023

Charytatywny turniej piłki nożnej „Prawnicy i Przyjaciele”. Specjalna zbiórka uruchomiona na portalu Siepomaga.pl

Szanowni Państwo!

W imieniu własnym oraz Wspólników reprezentowanych przeze mnie Kancelarii: Koksztys Kancelarii Prawa Gospodarczego oraz NK Legal Partners Kancelaria Prawna Koksztys-Irska, wraz z pozostałymi współorganizatorami wydarzenia, z ogromną przyjemnością pragnę zaprosić Państwa oraz Państwa pracowników i firmy do udziału oraz do wsparcia charytatywnego turnieju piłki nożnej „Prawnicy i Przyjaciele”.

Naszym celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią www.miedzyniebemaziemia.pl , a wydarzeniu towarzyszy specjalna zbiórka uruchomiona na portalu Siepomaga.pl:


https://www.siepomaga.pl/charytatywny-turniej

 

Fundacja Między Niebem a Ziemią opiekuje się dziećmi z ciężkimi niepełnosprawnościami, wspiera ich leczenie i rehabilitację. Fundacja działa od 12 lat i wspiera dzieci z najtrudniejszymi chorobami. Cierpią one na schorzenia, na które współczesna medycyna nie zna lekarstwa: porażenia mózgowe czterokończynowe, wady genetyczne itp. To dzieci, które nie mają szans na samodzielną egzystencję i wymagają całodobowej opieki. Fundacja pomaga kompleksowo w ich leczeniu i rehabilitacji oraz bardzo wspiera rodziców tych dzieci oraz ich zdrowe rodzeństwo. Dzięki pomocy Fundacji rodziny, które pozostają pod jej opieką, mogą godnie żyć, a dzieci nie cierpieć.

Fundacja Między Niebem a Ziemią jest często określana przez jej podopiecznych, że jest „inna niż wszystkie”. Inna dlatego, że zajmuje się kompleksowo całą rodziną, której codzienność koncentruje się wokół ciężkiej choroby dziecka. Inna, bo dostrzega potrzeby całej rodziny. Pomaga im nie tylko materialnie, ale również psychologicznie.

Pod opieką Fundacji znajduje się ponad 100 rodzin, w których wychowują się ciężko chore dzieci,, z terenu całej Polski.

Zachęcamy do obejrzenia filmów, których bohaterami są podopieczni Fundacji:

https://www.youtube.com/watch?v=FeBOqOH6Mg4

https://www.youtube.com/watch?v=CqF2htAbuI4

https://www.youtube.com/watch?v=cLJHVcLeLDM&t=16s

 

Celem naszego wydarzenia organizowanego w dniu 18 czerwca br. na stadionie Klubu „Piast Żerniki” przy ul. Osinieckiej 9 we Wrocławiu jest wsparcie leczenia i rehabilitacji ciężko chorych dzieci i ich rodzin – podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią.

Całość zebranej kwoty zostanie przeznaczona na ten cel.

Dodam, że w tym roku Fundacja szczególnie koncentruje swoje działania wokół wsparcia samodzielnych rodziców i ich dzieci. W takich rodzinach wszystkie oszczędności przeznacza się na leczenie i rehabilitację chorego dziecka. Zdrowe rodzeństwo nieuleczalnie chorych dzieci przeważnie nigdy nie było na zorganizowanych wakacjach, koloniach czy obozach.

Dlatego, zważywszy na porę roku, wyjątkowo zależy nam na tym, aby zebrać środki na ten cel i wysłać trochę dzieciaków – nierzadko pierwszy raz w życiu – na wymarzone wakacje!

Drugi aspekt to jest „opieka wytchnieniowa” dla tych samodzielnych rodziców, zorganizowanie im jakiegoś wyjazdu, spotkania, przestrzeni, aby mogli chwilę odetchnąć – zwłaszcza psychicznie – od codziennej, ciężkiej walki o zdrowie i życie ich dzieci.

Gorąco zachęcam i zapraszam do wsparcia naszej inicjatywy, co można zrobić:

  1. a) finansowo – zasilając i udostępniając zbiórkę:

https://www.siepomaga.pl/charytatywny-turniej

  1. b) osobiście – poprzez udział w imprezie i zorganizowanych na miejscu loteriach, do czego serdecznie zachęcam i zapraszam Państwa oraz Państwa pracowników!

Będę ogromnie wdzięczna za przekazanie komunikatu o tej inicjatywie, zbiórce i zaproszenia na wydarzenie Państwa pracownikom i współpracownikom przez wewnętrzne kanały informacyjne.

Chcemy pokazać, że wrocławscy Prawnicy i ich Przyjaciele mają nie tylko walecznego ducha, ale przede wszystkim wielkie serca i moc pomagania!

W związku z tym zwracam się do Państwa raz jeszcze z serdecznym zaproszeniem do udziału w wydarzeniu i poparcia naszej inicjatywy!


 

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Natalia Koksztys-Irska
Partner zarządzający, adwokat

Share