Publikacje17 grudnia 20180

Kancelaria uruchomiła infolinię pod nazwą Pogotowie Prawnicze

Pogotowie Prawnicze, czyli NK Legal zawsze i „od zaraz” Prawnicy Kancelarii NK Legal będą dyżurowali całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Uruchomiliśmy właśnie nowa usługę dla naszych Klientów. Jest to specjalna infolinia prawna, pod nazwą Pogotowie Prawnicze. Właściciele firm, którzy wykupili u nas pakiety na obsługę, będą mogli skontaktować się z prawnikiem o każdej porze dnia i nocy. Jest to szczególnie przydatne w nagłych przypadkach, które najczęściej mają miejsce poza standardowymi godzinami pracy naszych specjalistów. Uruchomienie Pogotowia Prawniczego świadczy o innowacyjności całej Grupy NK Legal polegającej na wdrażaniu nowych rozwiązań z zakresu obsługi prawnej. Idziemy z duchem czasu, gdy coraz częściej prawnik potrzebny jest „od zaraz”.

Nasz przekaz do klienta:
  • Potrzebujesz natychmiastowej porady prawnej?
  • Jest wieczór, albo noc, a Twój osobisty prawnik skończył pracę o 17 i nie odbiera telefonu?
Nie pozostawimy Cię bez pomocy!

Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pod telefonem dyżuruje nasz prawnik, który natychmiast udzieli niezbędnych wyjaśnień, doradzi co robić, wskaże rozwiązanie trudnej sytuacji i uświadomi przysługujące naszemu klientowi prawa.

 

Pogotowie Prawnicze – NK Legal 24/7 – zawsze i „od zaraz”!

  Nie masz jeszcze umowy z nami? Wybierz wygodny pakiet z możliwością przetestowania zadowolenia z usług. Nasz najtańszy pakiet kompleksowej obsługi już w cenie od 99 zł netto/ mieś., w tym 30 dni testu za darmo! Sprawdź!  ]]>

Share

Leave a Reply